LASTOWICZE

 

Oddajemy w Wasze ręce skarbnicę ofert wszelakich. W roku 2007 wpadliśmy na genialny pomysł spełniania turystycznych marzeń. Tak też powstało nasze biuro Centrum Last Minute z siedzibą w Kielcach. Niepozorne małe biuro przerodziło się w silną markę na rynku województwa, a z roku na rok stajemy się rozpoznawalni również i za granicą. Współpracujemy z najlepszymi Organizatorami, którzy od wielu sezonów zapewniają spokojny wypoczynek swoim Klientom. 

Co roku odwiedzamy kilka kierunków wakacyjnych i odnawiamy wiedzę o hotelach, kurortach wakacyjnych, nowych atrakcjach regionów. Chcemy być dla Was najlepszym doradcą podróży. Z naszego doświadczenia i wiedzy skorzystało już tysiące turystów a poziom satysfakcji stale rośnie z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Co roku jesteśmy nagradzani przez Organizatorów za nienaganną współpracę oraz marketingowy wkład w promowanie marek turystycznych.

 

                                               

 

 

Czynnie uczestniczymy w sponsorowaniu wydarzeń promujących region świętokrzyski jak i angażujemy się w ciekawe projekty polecane przez naszych Klientów. Jeśli uważasz, że powinniśmy pojawić się na ważnym wydarzeniu w regionie, kraju, świecie ? Daj nam koniecznie znać. Do wszelkich propozycji sponsoringu podchodzimy bardzo poważnie. W roku 2014 zostaliśmy zaproszeni do udziału w tanecznym show "Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą", w którym zajęliśmy zaszczytne 3 miejsce. Wspieramy projekt szalonych chłopaków Border Breakers - Wyprawa Busem, którzy zdobywają kolejne zakątki świata swoim zwariowanym domem na kółkach.                       

                 

                                                                                

 

   

  

 

 

Na bieżąco śledzimy sytuacje polityczne na świecie w celu zapewnienia największego bezpieczeństwa Klientów. W naszym biurze uzyskasz wszelkie niezbędne informacje o szczepieniach przed podrożą. 

 

                                                                                               


 

Od lat zajmujemy się realizacją wyjazdów integracyjnych i grupowych. Grupy powyżej 200 osób nie są nam obce. Profesjonalna obsługa wyjazdów incentive począwszy od przedstawienia oferty po obsługę grupy na miejscu wyjazdu, to jedna z naszych specjalności. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta korporacyjnego w każdym zakątku świata.

Należymy do grona prestiżowych agentów wiodących Organizatorów. Takie wyróżnienie mobilizuje i zobowiązuje nas do profesjonalnej obsługi naszych Klientów.

                                                                            

 

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych pojawiliśmy się w sieci . Znajdziesz nas między innymi na: 

  • Facebook
  • Instagram
  • You Tube
  • Google+

Nasze wakacyjno-amatorskie filmiki spotkały się z ogromną sympatią ludzi z całego świata co zmotywowało nas do utworzenia naszego własnego kanału na You Tube. Gdy tylko czas pozwala siadamy w domowym zaciszu i montujemy kolejne produkcje. Oczywiście na tym nie poprzestaniemy i nasza kolekcja powiększać się będzie stale. Jedno z naszych pierwszych wyróżnień, które zmotywowało nas do tworzenia wakacyjnych wspomnień w wersji video od rajdowej ekipy Cersanit, za którą mocno trzymamy kciuki na każdej mecie.


 

Jesteśmy uzależnieni. Od czego? od REJSÓW WYCIECZKOWYCH! To nasza ogromna pasja i obsesja za razem. Zakochaliśmy się w tej formie turystyki od pierwszego wypłynięcia z portu w Rzymie. Nasze rejsowe przygody również możecie zobaczyć na naszym kanale You Tube do czego serdecznie zachęcamy.

 

                                                 

 Od lat zajmujemy się realizacją wyjazdów integracyjnych i grupowych. Grupy powyżej 200 osób nie są nam obce. Profesjonalna obsługa wyjazdów incentive począwszy od przedstawienia oferty po obsługę grupy na miejscu wyjazdu, to jedna z naszych specjalności. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta korporacyjnego w każdym zakątku świata.

Wspieramy projekty i badania naukowe, które przyczyniają się do poprawy turystyki jak i funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw.

Pisały o nas: Wiadomości Turystyczne, Echo Dnia, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza. Udzielamy wypowiedzi w dziedzinie turystyki, trendów wyjazdowych, nowinek branżowych. Nie obce są nam również wywiady telewizyjne. Zobaczyliście nas już w głównym wydaniu Wiadomości TVP1 jak i regionalnych wiadomościach wieczornych. 


     


 


 

Naszą domeną są oferty LAST MINUTE! Kierujemy się zasadą: " nie sztuką jest wydać fortunę, sztuką jest wypocząć za grosze a fortunę odkładać na emeryturę ;) " Dlatego też jeśli szukasz ofert LAST MINUTE to nasza strona jest specjalnie dla Ciebie Lastowiczu. 

Posiadasz uwagi lub pomysły jak polepszyć nasz portal? Koniecznie daj nam znać. Lubimy zmieniać się dla Was i dla Waszej wygody!

 

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Izabela i Grzegorz Kołłb-Sieleccy